O mnie / kontakt


Zawodowo i z powołaniapedagog nieprzerwanie podnosząca swoje kwalifikacje, w trakcie kursu certyfikowanego na terapeutę rodzinnego i doradcę systemowego.

Zafascynowana filozofią duńskiego pedagoga i terapeuty Jespera Juul’a czerpiąca inspiracje również z innych podejść opartych na relacji budowanej na wzajemnym szacunku, bliskości oraz poszanowaniu godności i integralności dziecka.  Ostatnio zwrócona również w stronę idei Porozumienia Bez Przemocy, z której stara się czerpać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zainteresowana także pedagogiką kreatywności, którą w najbliższym czasie pragnie zgłębić.
Wnikliwy obserwator, uważny słuchasz.  Skupia się na słowach drugiej osoby. Zadaje dużo pytań.
Ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami. Od lat udoskonala swój warsztat, poprzez pracę w różnym charakterze – animator, edukator, pedagog, wychowawca.

Prywatnie – szczęśliwa żona i mama w nieustającym procesie rozwoju. Zwolenniczka świadomego macierzyństwa, rodzicielstwa bliskości, BLW i noszenia w chuście, ale stojąca na stanowisku – wszystko z umiarem, według naszych potrzeb, w zgodzie z naszym wnętrzem i dostosowane do naszej rodziny. W byciu mamą stara się pamiętać m.in. o tym, że: „Nie ma nic gorszego niż zapętlić się w sieć własnych oczekiwań, którym nie zawsze możemy sprostać”. 

Po godzinach - ... motyl...

A tu (klik klik) wstępniak - jeśli chcesz się dowiedzieć, o mnie więcej i czego możesz spodziewać po wizycie na mojej stronie.


MOTYLANDIA
Centrum Twórczego Rozwoju

ctr.motylandia@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz